بهترین جراح بینی در تهران

ایران در بین کشورهای دنیا در جراحی زیبایی دارای رتبه یک در عمل بینی می باشد . به دلیل استقبال زیاد مردم از جراحی زیبایی بینی این شاخه از عمل های زیبایی دارای اهمیت فراوانی می باشد. افراد قبل از عمل بینی ابتدا به دنبال بهترین جراح بینی در تهران می باشند. بهترین جراح بینی از میان متخصص گوش و حلق و بینی می باشد زیرا آنها اشراف کامل بر آناتومی بینی دارند و قبل از انجام جراحی به بررسی کامل ساختمان بینی می پردازند. همچنین متخصصان این رشته از پزشکی به بیماری ها و اختلالات بینی آشنایی کامل دارند . این مزیت باعث می شود در صورتی که افراد دارای مشکلات خاصی مانند انحراف در بینی داشته باشند پزشک در جراحی آن را در نظر بگیرد و در صورت امکان اختلال را درمان کرده و سپس به جراحی زیبایی بینی بپردازد.

انواع جراحی زیبایی بینی

بهترین جراح بینی با انجام بررسی بر روی بینی شرایط موجود را ارزیابی می کند و در صورتی که نیاز به جراحی داشته باشد در اختیار فرد متقاضی عمل می گذارد. همچنین در صورتی که نیاز به جراحی نداشته باشد صادقانه با فرد در میان می گذارد. دکتر جواد محمدی جراح بینی و متخصص گوش و حلق بینی دارای خدمات زیبایی شامل جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی طبیعی را انجام می دهد. همچنین دارای خدمات درمانی برای بینی می باشد که اختلالت مربوز به آن را درمان می کند . این خدمات شامل درمان پولیپ بینی، جراحی انحراف بینی، جراحی انحراف تیغه میانی بینی می باشد که در ادامه به طور مفصل به ان می پردازیم.

جراحی بینی استخوانی

جراح بینی در تهران در جراحی بینی استخوانی به اصلاح اشکالات بینی از جمله موارد ذیل می پردازد:

  1. درمان انحراف بینی استخوانی
  2. کوتاه کردن طول بینی
  3. کاهش پهنای بینی
  4. کاهش قوز و برآمدگی بینی

جراحی بینی گوشتی

بهترین جراح بینی با به کارگیری تکنیک های خاص و با استفاده از تجربه و تبحر خود نتیجه عمل را در جراحی بینی گوشتی به بهترین نحو فراهم می کند. انتخاب بهترین جراح بینی بدان دلیل می باشد که بینی گوشتی بعد از جراحی دچار افتادگی نشود. در مواردی که بینی گوشتی به درستی جراحی نشود نیاز به جراحی ثانویه یا ترمیم جراحی بینی خواهد داشت. همچنین در صورتی که اندازه بینی بیش از اندازه کوچک شود ( بدون در نظر گرفتن بافتهای غضروفی ) بعد از گذشت زمانی از عمل فرد دچار مشکلات تنفسی می شود که در این موارد هم نیاز به جراحی ترمیم بینی می باشد. برای افرادی به دنبال جراح بینی در تهران می باشند می توانند با مراجعه به سایت و بازدید از نمونه کارهای جراحی بینی دکتر جواد محمدی اطلاعاتی در این زمینه کسب کنند.

برخی از خدمات دکتر سید جواد محمدی ، جراح بینی

با تشکر، مدیریت سایت دکتر سید جواد محمدی ، متخصص گوش و حلق و بینی و جراح بینی سعادت آباد

 

.

 

.